Operátor vo výrobe

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
-Manipulácia s materiálom
-Príprava, nakladanie, balenie a expedícia tovaru a iného skladového materiálu
-Získate nové skúsenosti s prácou s VZV vozíkom - predošlé skúsenosti nie sú potrebné

Zamestnanecké výhody, benefity:
-13. a 14. plat
-rôzne druhy bonusov (výrobný, dochádzkový, kvartálny bonus)
-príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
-príplatky na poobednú a nočnú prácu
-zabezpečená doprava z rôznych smerov
-výplata vždy načas
-možnosť čerpania týždenných záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a profesionálne služby. Zakladatelia spoločnosti majú 25 rokov skúseností na trhu práce, ktoré sa rozhodli využiť na pomoc všetkým, ktorí hľadajú prácu alebo spoľahlivých zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
-základné vzdelanie
-študent strednej školy
-stredoškolské bez maturity
-stredoškolské s maturitou
-nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore:
-automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa:
-Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-Nepotrebujete mať žiadne skúsenosti. Do všetkého Vás zaučíme. Potrebná je len chuť a ochota pracovať.
Mzda: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 143823

2.5.2024 | 11:33 | prehliadnuté 34 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Opíšte kód

Máte problém s čitateľnosťou textu? Kliknite na tlačítko "Nový kód"
a systém vygeneruje nový kód

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.